HAKKIMIZDA


2010 sezonu içinde bir yarış esnasında, servis alanında,bir izleyicinin Kucağında çocuğuyla yanıma gelip “Bu yarış tarihleriyle ilgili bilgi alabileceğimiz bir yer var mı?” sorusuyla muhattap olduğum günden beri hayalini kurduğum bir siteydi bu.

Kuzey Kıbrıs’ın Motorsporları sitesi olmayı hedefleyen bu site, tüm motorsporları  branşlarıyla ilgili spor severlere hitap edecek.(RALLİ,DRIFT,TIRMANMA,KLASIK,OFF-ROAD, KARTING,DRAG) Aradıkları bilgileri, Yarış ve Organizasyon TAKVİMİ, Puan durumlarını bulabilecekleri bir site olacaktı hayalimdeki site. Bunun yanında Uluslararsı arenada önde gelen bazı motorsporlarının da (MOTOGP, FORMULA 1, WRC) bilgilerine hızlıca ulaşabilmeliydi ziyaretçilerimiz.

KKTC’de Motorsporlarıyla uğraşan sporseverlerin  bilmesinde çok büyük fayda sağlayacak, Beden Eğitimi ve Spor Yasası , Sponsorluk Yasası gibi YASALARI  aynı zamanda Motorsporları KURALLAR ve TALİMATLARINI da kolayca bulmalarını sağlamalıydı.

Ülkemizde kendi branşlarında sevilen, sayılan isimlerin yarışlarla ilgili yorumlarını yazacağı, Kimisinin teknik bilgi vereceği, kimisinin Nostalji yarışlara yer vereceği YAZARLAR bölümü de olmalıydı.

Ve en önemlisi KKTC’de gerçekleşecek olan Yarış ve aktivitelerin, Profesyönel ellerden çıkmış, en farklı açılarından oluşacak FOTOĞRAFLARINA ve farklı açılardan oluşan VİDEO kliplerine ulaşabileceğiniz bir site olmalıydı.

Tabi bütün bunların gerçekleşmesi için yoğun çaba gösterip ,birliktelik ruhuyla çalışan büyük bir ekibe ihtiyacımız olacak. Çıktığımız yolun özveri ve çaba gerektirdiğinin farkındayız ama bu sitenin tek geliri olan site REKLAMLARINA ihtiyacı olduğunun bilincinde olmanızı rica ederim. Bu bilgilere ulaşabileceğiniz sitenin ayakta durabilmesi için gereken kaynağa, REKLAMLARINIZLA destek olmanızı bekleriz.

detaylı bilgi için 0542 850 06 36

Reklam@damalibayrak.net


2 Yorum

  1. Merhaba Damalı Bayrak Yetkilileri,
    “Satılık İlanları” arasında yer alan 16 Nisan 2017 tarihli “Mitsubishi Lancer Evo 9” başlıklı ilanı yayından kaldırırsanız çok sevinirim, çünkü otomobil satıldı. Sizlere iyi çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı