FORMULA 1Uluslararası Motorsporları

F1’de yeni sezon beIN Sports ekranlarında başlıyor

Türkiye’nin spor ekranı Digiturk, dünyanın en büyük spor organizasyonlarından FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası'nın 10 yıllık yayın haklarının sahibi oldu. Formula 1'in antrenman turları, sıralama turları, sprint yarışları, Grand Prix’ler ile Formula 2, Formula 3, F1 Academy ve Porsche Cup 10 yıl boyunca beIN SPORTS’ta olacak. beIN SPORTS, güçlü ve deneyimli kadrosuyla F1'in tüm heyecanını sezon boyunca sporseverlerle buluşturacak. Formula 1’de yeni sezon antrenman turlarıyla başlıyor.


Türkiye’nin spor ekranı Digiturk, FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın 10 yıllık yayın haklarının sahibi oldu. Yeni sezon, 29 Şubat Perşembe günü saat 10.55’teki Formula 3 Bahreyn GP Antrenman Seansı ile başladı.  Formula 1’de 2024 yarış takvimi, 2 Mart’ta Bahreyn Grand Prix ile start alacak ve 8 Aralık’ta Abu Dabi GP ile son bulacak.

2024 yılına özel olarak tüm DIGITURK üyeleri Formula 1 dünyasına ilişkin tüm içerikleri ek bir ücret ödemeden, beIN SPORTS 4 kanalı ve beIN CONNECT üzerinden izleyebilecek.  Ayrıca Digiturk üyeleri, 400 numaralı kanaldan tüm yarışları 4K / UHD kalitesinde yaşayacaklar. TOD üyeleri de Süper Dolu veya Spor Extra paketlerine sahip olmaları durumunda Formula 1 heyecanına ortak olacaklar.

Formula 1’in Yeni Evi beIN SPORTS 4
beIN SPORTS 4, sezon boyunca Formula 1’e dair tüm içerikleri ekrana getirecek. Tüm yarışlar ve daha fazlası beIN SPORTS’un deneyimli isimleri ve spor yayıncılığındaki üstün tecrübesi ile beIN SPORTS 4 ekranlarında olacak. Yeni sezonda FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın antrenman seanslarını, sıralama turlarını ve yarışları Uygar Karaca anlatacak, Jason Tahincioğlu da yorumcu koltuğunda oturacak. Formula 2 Dünya Şampiyonası™, FIA Formula 3 Dünya Şampiyonası’na dair tüm organizasyonlar ile F1 Academy ve Porsche Cup’ın anlatımlarında ise Kerem Korkmaz, Kaan Demirel ve Can Çarpıcı olacak.

Formula 1’e özel programlar da sezon boyunca ekranlara gelecek. Her yarış öncesi “Start Line” ve her yarış sonrası “Finish Line” programları ile Gökhan Telkenar ve Korhan Şavran sporseverlerle buluşacak. Ayrıca beIN SPORTS TÜRKİYE YouTube kanalına özel F1 Club gibi içerikler de 24 yarışlık takvim boyunca yayınlanacak. beIN CONNECT ve TOD aboneleri tüm içerikleri Formula 1 kategorisinden izleyebilecekler.

Dünyanın en önemli Motorsporları organizasyonuna dair tüm heyecanı anbean ekranlara getirecek olan beIN SPORTS, sezon boyunca Formula 1, Formula 2 ve Formula 3’ün antrenman seansları, sıralama turları, sprint yarışları, Grand Prix’ler ile F1 Academy ve Porsche Cup yarışlarını da canlı yayınlayacak.

BAHREYN GRAND PRIX TAKVİMİ
29 ŞUBAT PERŞEMBE (Kıbrıs saati ile)
09:55   Formula 3 Bahreyn GP Antrenman Seansı // beIN SPORTS 4, beIN CONNECT, TOD
11:05   Formula 2 Bahreyn GP Antrenman Seansı // beIN SPORTS 4, beIN CONNECT, TOD
13:30   Formula 1 Bahreyn GP 1. Antrenman Seansı // beIN SPORTS 4, beIN CONNECT, TOD
15:00   Formula 3 Bahreyn GP Sıralama Turları // beIN SPORTS 4, beIN CONNECT, TOD
15:55   Formula 2 Bahreyn GP Sıralama Turları //beIN SPORTS 4, beIN CONNECT, TOD
17:00   Formula 1 Bahreyn GP 2. Antrenman Seansı // beIN SPORTS 4, beIN CONNECT, TOD
1 MART CUMA
12:15   Formula 3 Bahreyn GP Sprint Yarışı // beIN SPORTS 4, beIN CONNECT, TOD
14:30   Formula 1 Bahreyn GP 3. Antrenman Seansı // beIN SPORTS 4, beIN CONNECT, TOD
16:15   Formula 2 Bahreyn GP Sprint Yarışı // beIN SPORTS 4, beIN CONNECT, TOD
18:00   Formula 1 Bahreyn GP Sıralama Turları // beIN SPORTS 4, beIN CONNECT, TOD
2 MART CUMARTESİ
11:00   Formula 3 Bahreyn Grand Prix // beIN SPORTS 4, beIN CONNECT, TOD
12:30   Formula 2 Bahreyn Grand Prix // beIN SPORTS 4, beIN CONNECT, TOD
17:00   Formula 1 Bahreyn Grand Prix // beIN SPORTS 4, beIN CONNECT, TOD


Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı