YazarlarZeki Topcu

Zeki Topcu: Büyüyoruz, Demekki Doğru Yoldayız

2012 Senesinde başarabilirmiyiz diye adım attığımız Drift Yarışmalarına, 2013’te yeni Kulubümüz KKOK ile apayrı bir renk katarak devam ettik.

2012 ‘deki ilk yarışmamızı, 4 araç ve yaklaşık 50 seyirci ile gerçekleştirmiştik. Aradan Bu tip yeni atılımlar için kısa bir süre denilebilecek 2 yıl geçmiş olmasına rağmen, son yarışmamızı 28 araç ve 1600 civarında seğirci ile gerçekleştirdik. Bu da bize gösteriyor ki doğru yoldayız.

Demek ki yarışçılar için gereken kolaylıkları sağladık. Üyelik, lisans parası gibi konularda şartları ekonomik olanakları göz önünde bulundurarak kolaylaştırdık. Sponsor destekleri ile Kulüp ihtiyaçlarını gidermeye çalıştık. Yarışmacılarımıza gerek yarışma pisti, gerekse yarışma atmosferi konularında elden geldiğince tüm olanakları sunmaya çalıştık.

Seyircilerimiz için gerek yazılı, gerekse görsel basın tarafından tüm ilan, duyuru, reklam, tanıtım imkanlarını kullanmaya çalışıp, yarış esnalarında uygun seyir ortamını yakalayabilmeleri için elimizden gelen tüm imkanları zorladık.

Kulüp, kuruluşunda 10 kişi adım attığımız yolda, hakem kadrolarımız ile genişlemeye devam ediyor ve genç arkadaşlarımızı aramıza katmaya, görev paylaşımı yapmaya devam ediyoruz.

Bugün geriye dönüp baktığımda sürekli geliştiğimizi, genişlediğimizi ve büyüdüğümüzü görüyorum. Demek ki doğru yoldayız. Demek ki yapılması gereken aynen devam.

Katkı koyan, emek koyan, fikir koyan, destek koyan herkese sonsuz teşekkür ederim.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı