DiğerKKTC MotorSporlar

TMF Ödül Töreni yapıldı, Sona kupasını aldı

Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen ulusal şampiyonalarda dereceye giren sporculara kupalarının verildiği ‘Şampiyonlar Ödül Töreni’ Sakarya’da yapıldı. Gecede Kıbrıslı sporcu Sona Singh kupasını aldı.

Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ‘Şampiyonlar Ödül Töreni’ne protokol, sporcular, TMF Yönetim Kurulu Üyeleri, firma ve kurum temsilcileri katıldı. Konuşmaların ardından 2019 yarış sezonunda 6 branş toplam 44 kategoride düzenlenen Türkiye şampiyonalarında dereceye giren sporcu ve kulüplere kupaları verildi. Uluslararası şampiyonalarda Türkiye’yi temsil eden sporcular ile motosiklet sporuna destek olan kamu kurum ve Yamaha Türkiye, Uma Motorlu Araçlar, Anlas, Acta Medya, Red Bull firmalarına teşekkür plaketleri protokol tarafından takdim edildi.

2019 Türkiye ATV Şampiyonası S2 Genel Klasmanında 3 yarışa katılan; 1 birincilik, 1 ikincilik ve 1 beşincilik elde eden Kıbrıslı sporcu Sona Singh, genel klasman üçüncüsü olarak önemli bir başarıya imza attı ve gecede kupasını aldı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı