KKTC KARTINGOsman PozanYazarlar

Osman Pozan: “Zorlu sezona hazır olun”

Uzun bir aranın ardından bu yıl düzenlediğimiz “2016 KKOK Zeka Özteknik Karting Kupası” ile yeniden karting sporunu başlatmış bulunuyoruz.

Bu yıl ki kısa programımız, bize 2017 için umut verdi. 2017 uzun ve zorlu bir sezon olacak. Yani işler biraz zorlaşacak. Karting pilotlarımızı ve karting severleri heycan dolu günler bekliyor.

2016 KKOK Zeka Özteknik Karting Kupası, başarının tavan yaptığı, sporcuların pasını attığı ve centilmence geçen 3 güzel yarış oldu. Merhum şampiyon pilotumuz Zeka Özteknik’i andığımız ve hedefimizin çok üzerinde gerçekleşen bu turnuva bizleri mutlu etti.

Her fırsatta söylediğimiz gibi ülkemizin motorsporları geleceği adına, iyi pilotlar yetiştirmek ve aynı zamanda hem centilmen hem de savaşçı sporcular yetiştirmek için karting olmazsa olmazımız olmalı.

2017 yılı için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Eminim ki önümüzdeki yıl çok daha hazır ve tecrübeli pilotlarımızın yanı sıra bize katılacak birçok yeni yarışçımız da olacak.

2017 yılının sonunda ise başarılı sporcularımızın yurt dışında ülkemizi temsil edebilmesi adına çalışmalar yaptığımızı da bilmenizi isterim.

2017 yılı için programımızı en kısa zamanda sizlerle paylaşmayı hedefliyoruz. KKOK Karting Komitesi olarak  şimdiden hepinizie başarılar dilerim.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı