KKTC KARTINGOsman PozanYazarlar

Osman Pozan: Yeniden merhaba…

Uzun bir dönemin ardından karting severlerle bir arada olmak sevindirici. Bildiğiniz gibi 3 yıldır organize edilen karting sporunda çeşitli görevlerde bulunduğumdan yazılarıma ara vermek durumunda kalmıştım ama artık aranızdayım.

Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nün uğraşları sonucu hepimizin de emekleriyle tabiri caizse tırnaklarımızla kazıya kazıya ölü durumdaki sporumuzu yeniden canlandırmıştık. Kocaman bir ekibin küçümsenemeyecek emekleriyle çok güzel bir başlangıç yapılarak ivmelenen sporumuz yeniden bugünlere getirdik. Bu duruma bizlerden daha fazla sevinen yoktur diye düşünüyorum. Umarım çok daha iyi yerlere zamanla gelecektir. Özveri ve esirgenmeyen emeğin başarıya ulaşmaması imkansızdır.

Biz KKOK Karting Komitesi olarak bunu yaşadık. İnandık, çalıştık, birbirimize güvendik ve sonunda da başardık. Bugüne kadar bu sporun başlamasında emeği geçen tüm ekibimize yeniden teşekkürlerimi iletirim.

Ben de artık gönül verdiğim bu spora yeniden damalı bayrak aracılığı ile sizlere yenilikler, en yeni haberler ve yorumlarla katılacağım, destek vereceğim.

2018 yılı KKTC Karting Şampiyonası’nda yarışan tüm sporculara başarılar dilerim.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı