Kemal KaradumanKKTC RALLİKKTC TIRMANMA RALLİ

Merhaba

Öncelikle RALLİ VE RALLİ SPORLARININ çeşitli faliyetlerinde aktif olan ve bu spora gönül vermiş tüm arkadaşlara ve okuyuculara merhaba demek isterim.

K.K.T.C de ralli severimizin ne kadar çok olduğunu uzun uzun anlatmama gerek yok sanıyorum. Rallicilerimiz ise bu sporun devamı için ellerinden gelen her türlü olumsuzlluklara göğüs gererek sporun devamı için büyük gayret içindeler. Tabii ki bu yıl Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumunda (K.K.T.O.K) yeni görev alan yönetimin de çok büyük gayretler içerisinde sporcularına her konuda yardımcı olmak için ellerinden gelen desteği verdiğini söylemeliyim.

Hakikaten benim gözlemlediğim ralli sporuna katkı koymak için de canla başla uğraşan çok gençlerimiz var. kanaatim şu ki ilerki yıllarda ülkemizde çok başarılı yarışmacılar çıkacak, hatta şu an bile çok iyi, yetenekli sürücülerimiz var, haklarını yememek lazım. Bir yarışcının en büyük yardımcısı da tabii ki co-pilotudur. Başarı zaten tek başına gelmiyor. Hele mekanik ekip çok ama çok önemli.

Geçtigmiz hafta 29-30 ağustos tarihlerinde, rahmetli Fikri Macila adına düzenlenen yarışı tamamladık. Rallide görev alanları ve sporcuları tebrik ederim.

İlerdeki zaman içerisinde sizlerle beraber olup ülkemizdeki ralli sporu hakkında bilgilermi, görüşlerimi paylaşma fırsatı tanıdığı için de Damalı Bayrağa teşekkür ediyorum.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı