KKTC DRIFTZeki Topcu

Merhaba

Yedi Senelik KKTOK Başkanlığı ve devam eden bir Senelik KKOK Başkanlığım süresince geriye dönüp baktığımda ekip arkadaşlarımız ile beraber Motorsporları adına nekadar büyük işler başardığımızı görmek insanın yüzünü gülümsetmiyor değil..

Aslında Motorsporları adına yaptığımız en büyük kazanımın sekiz Sene boyunca hiçbir güvenlik ihlali yapmadan, kimsenin burnunu bile kanatmadan gerçekleştirdiğimiz yüzlerce organizasyon ve bu sekiz sene içerisinde yetişmelerine olanak sağladığımız genç, dinamik ve bilgili ekibimiz olduğunu düşünmekteyim.

İşte bu ekip içerisinde çalışma arkadaşlarımızdan biri olan Çağın Özılgaz öncülüğünde yayın hayatına başlayan Damalı Bayrak sitesi aslında bizimde gayelerimizden biri olan KKTC Motorsporları gelişimine çok büyük bir katkı sağlayacak, ve motorsporları organizasyonlarının bir çatı altında toplanmasına olanak sağlayacaktır.

Sosyal Medyanın’da neredeyse tek odak nokta olduğu bugünlerde Damalı Bayrağın yazarlık teklifi karşısında bende heyecanlanarak ilk yazımı sizlerle paylaşmak ve ilk yazımda sizlere Merhaba demek istedim.

Bana ayrılan bölümde sizlerle sürekli bir şekilde bizim için en önemli konulardan biri olan Güvenlik konusu, 15 senelik sporculuk hayatımda başımdan geçen güzel hatıralardan, şu anda Başkanlığını yaptığım Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübünün faaliyetlerinden ve daha birçok konudan bahsetmeye çalışacağım.

Motorsporlarının gelişimi, büyük özveri ve çalışmanın yanında maddiyata, maddiyat ise sponsorlüklere, sponsorlükler ise reklam sayesinde sponsöre verilen hizmete dayanmaktadır. İşte hizmet noktasında Damalı Bayrağın bizlere büyük yardımları olacağını düşünüyor ve sitenin yayın hayatına başlamasında emeği geçen herkese teşekkür etmek isterim.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı