Kategoriler

“Hüdan Kardeşler Baja North Cyprus” yarışının tarihi belirlendi

Kyrenia Offroad Derneği’nin organize ettiği 2020 Offroad Ralli-Raid Şampiyonası’nın final yarışı, “Baja North Cyprus 2020” 19 Aralık 2020 Cumartesi günü Hüdan kardeşler anısına yapılacak.

KKTC Offroad Ralli-Raid Şampiyonası organizatörü olan Kyrenia Offroad Derneği (KYOFF), Covid-19 Pandemisi nedeniyle ertelenen “Baja North Cyprus 2020” yarışını Aralık ayında yapma kararı aldı.

Sezon başında ikinci yarış olarak planlanan, 19 Eylül tarihinde yapılması düşünülen fakat daha sonra Pandemi nedeniyle spor organizasyonlarının durması sonucu ertelenen 1.5 katsayılık yarış, Afrodisia’nın da yapılmasıyla sezonun final yarışı olarak 19 Aralık 2020 Cumartesi günü yapılacak.

Sezonun ilk yarışında olduğu gibi Baja formatında yapılacak olan yarış, Baştaşlar Construction ve The Coffee Hane’nin sponsorluğunda, “Hüdan Kardeşler Baja North Cyprus 2020” adıyla yapılacak. Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu, Spor Dairesi ve Güven Sigorta’nın da destekleriyle yapılacak yarışın sportif direktörlüğünü Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü yapacak. Yarışın detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı