KKTC DRAGKKTC MotorSporlar

Drag derneğinde İsmet Tufan yeniden başkan

Ülkemizde her zaman ilginin yoğun olduğu Drag yarışlarını organize eden Kuzey Kıbrıs Drag ve Spor Otomobil Derneği’nde 2.Olağan Genel Kurul yapıldı. Tek aday olarak seçime giden İsmet Tufan üyelerden onay alarak bir kez daha başkanlığa getirildi.

Ülkemizde son zamanlarda oldukça ilgi gören Drag yarışlarını organize eden Kuzey Kıbrıs Drag ve Spor Otomobil Derneği (KKDSOD) 2019 yılı sonunda kurulmasının ardından ilk dönemini tamamladı ve 2.Olağan Genel Kurul’u geçtiğimiz günlerde yapıldı. Tek aday olarak seçime giden İsmet Tufan üyelerden onay alarak bir kez daha başkanlığa getirildi. 2.Olağan Genel Kurul’un ardından ilk yönetim kurulu toplantısı da yapıldı ve görevler belirlendi.

Buna göre 4 yeni ismin olduğu yönetim kurulunda Asbaşkan Samim Mamülcü ve Veznedar İlke Koçak’ın görevleri değişmedi. Görevleri değişen isimlerden Ömer İlhan Sayar Basın Sorumlusu olurken, Kemal Akeler’in yeni görevi Organizasyon Sorumluluğu oldu. Yeni isimler ise Genel Sekreter görevine getirilen Kaan Cengiz Ogan, Sporcu Sorumlusu olan Emre Erosal, Asil üyeler ise Mehmet Karadeniz ve İbrahim Alkan oldu.

Yönetim Kurulu:
İsmet Tufan-Başkan
Samim Mamülcü-Asbaşkan
Kaan Cengiz Ogan-Genel Sekreter
İlke Koçak-Veznedar
Ömer İlhan Sayar-Basın Medya Sorumlusu
Emre Erosal-Sporcu Sorumlusu
Kemal Akeler-Organizasyon Sorumlusu
Mehmet Karadeniz-Üye
İbrahim Alkan-Üye

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı